BAYRAMA ÖZEL ÖDÜLLÜ DENEMEYE KATILIM KOŞULLARI

      BAYRAMA ÖZEL ÖDÜLLÜ DENEME KATILIM KOŞULLARI

-Sevgili öğrenciler,
denemevar.com ve quizvar.com adresinde  sizler için Ramazan Bayramına  özel harika sınavlar hazırladık. 30 Nisan Cumartesi ve 4 Mayıs Çarşamba günü her iki sitemizde yapılacak sınavlara katılarak, sertifikaları bize ulaştırın. 3 kişiye Mateo M4 Renkli Ekran Akıllı Bilezik  5 Mayıs Perşembe Akşamı 21.30’da canlı yayında yapılacak çekilişle sahiplerine gidecektir. Kazanma şansını kaçırmayın.
Peki Nasıl?
-Deneme sınavları 30 Haziran ve 4 Mayıs tarihleri arasında sistemde açık kalacaktır.
-Quizvar.com sitemizde 2. sınıftan 8. sınıfa kadar ingilizce deneme sınavları, denemevar.com adresimizde ise 2. sınıftan 8.sınıfa kadar diğer branş dersleri deneme sınavları yayınlanacaktır.
-Deneme sınavlarından 80 ve üzeri puan aldığınızda sertifika alma hakkı kazanacaksınız.
-Quizvar.com sitemizden bir sertifika, Denevar.com sitemizden de alacağınız bir sertifika ile toplam 2 adet sertifikayı  WHATSAPP ÜZERİNDEN 05526726845 NUMARALI TELEFONA İSTER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İSTER PDF OLARAK GÖNDERMELİSİNİZ.
– 5 Mayıs
Perşembe günü saat 21.30’da canlı yayında yapılacak çekilişle 3 kişiye MATEO M4 Renkli Ekran Akıllı Bilezik hediye edilecektir. ÇEKİLİŞİ www.quizvar.com ve www.denemevar.com dan izleyebilirsiniz.
– 30 Nisan  ve 4 Mayıs arasında yapılan sınavlara katılıp buradan aldığınız Sertifikaları 05526726845 numaralı telefona Whatsapptan ilettiğinize emin olunuz.
Ardından aşağıdaki formu doldurup çekiliş zamanını bekleyiniz.
KATILIM FORMUNU AÇ 

“BAYRAMA ÖZEL ÖDÜLLÜ DENEMEYE KATILIM KOŞULLARI” hakkında 16 yorum

        1. Anasayfa aşağıya doğru sayfayı indirdiğinizde sınıflar var. Sınıfınizi seçin açıktan sayfada sınavı seçin. Sayfada Başla butonunu bulun. Gerekli bilgileri girdikten sonra sınavı tamamlayın. 80 ve üzeri puan alıp sınavı tamamlayın. Sınav bitiminde “sertifika başlığı” butonuna tıklayıp sertifikayı indirin.

      1. Çok heyecanlıyım. Umarım kazananlardan ben olurum inşallah. Bütün herkese bol şans diliyorum. İyi bayramlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.