9 Haziran 6. ve 7. Sınıf Deneme Çekiliş Listesi

9 Haziran 2022 6. ve 7. Sınıf Ödüllü Deneme Sınavından 80 ve üstü Puan Alarak Hediye Çekilişine Katılma Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi

Aaravza Uğuz
Abdullah Sefa İnci
Abdullah Talha Dal
Adnan Efe Barın
Ahmet Enes Sapmaz
Ahmet Eren Aydın
Ahmet Eren Bakış
Ahmet Hamza Akyüz
Ahmet Yusuf Akbulut
Alara Nur Göktaş
Alemşat Doğan
Ali Ardiç
Ali Naci Eker
Amine Ekinci
Arda Topuz
Aylin Nar
Aysima Hikmet Coşkun
Ayşe Karadeniz
Azime Nur Yıldız
Barış Efe
Belinay Çerezci
Beren Aydın
Berk Erbinel
Berra Camkıran
Beyza Erva Özen
Beyza Kaya
Bilge Nur Aslan
Burak Efe Kömürcü
Burak Emre Yıldız
Büşra Aydın
Büşra Doğanşafak
Büşra Özavcı
Cemre İpek Şenlik
Cengiz Tarik Kurtaran
Ceren Nur Korkmaz
Ceren Su Bek
Ceren Yurtoğlu
Ceylin Dağlıoğlu
Dilan Yeşilyurt
Dilanur Demircioğlu
Dilara Aras
Diyar Demir
Doğuş Yiğit
Doruk Nişli
Durdane Berra Yılmaz
Ebrar Kozan
Ecem Kınalı
Ecrin Kayar
Ecrin Kazoğlu
Ecrin Sare Çukurlu
Ecrin Şahin
Ecrin Zeynep Gülez
Efe Akdağ
Elif Albakir
Elif Deren Soylu
Elif Ece Eroğlu
Elif Ece Kaya
Elif Koç
Elif Rana Yaman
Elif Sümeyra Çalik
Elvina Köse
Emine Buse Poyrazlı
Emine Eren
Emine Naz Urk
Emir Ali Atalay
Emirhan Çömert
Esma Çakan
Esra Yurdusever
Eylül Kara
Eymen Taha Eroğlu
Eyüp Şimşek
Eyyüp Ensar Ergön
Eyyüp Uçar
Ezel Miraç Eren
Ezgi Kesgin
Fatima Sultan Güven
Fatma Ceyda Özet
Fatma Kocaman
Fatma Tekel
Fatma Zehra Demirayak
Feyza Körümdük
Firdes Sahar
Furkan Karabaş
Furkan Şahin
Furkan Yiğit Açikgöz
Gizem Gülay Dur
Göktuğ Parlak
Güllü Öztemiz
Gülnisa Tan
Gülşen Ersöz
Hamza Abdullah
Hasan Kaya
Hasan Torun
Hatice Çetinkaya
Hatice Gülcan
Hatice İrem Yüksel
Hatice Kübra Kartal
Hatice Rana Tan
Haticetül Kübra Özçetin
Havva Berre Kaya
Havva Nida Ateş
Hayrunnisa Ün
Helin Çikar
Hilal Öztürk
Hira Nur Akıl
Hiranur Kalın
Hiranur Karanfil
Hiranur Teomay
HüSna Nur Şanal
Hüseyin Yusuf Ercan
İbrahim Öztürk
İlknur Katırcı
İnci Genç
İncilay Çetinkaya
İrem Erol
Kardelen Aslım
Kerem Yurtoglu
Kerim Güzelkokar
Kürşat Alp Sevinç
Leyla Toplu
Medine Kılıvan
Mehmet Efe Sakallı
Mehmet Eren Çelik
Mehmet Mete Özmen
Melih Ozan Aşkin
Meltem Salahoğlu
Mert Ali Zengin
Mert Çağlayan
Mertcan İnan
Merve Bulanik
Merve Culha
Merve Karabaş
Merve Zeybek
Meryem Rana Güler
Minel Bilge İlkyaz
Minel Erginal
Miray Harlak
Miyase Ardiç
Muhammed Furkan Çetin
Muhammet Emin Göde
Mustafa Baran Yurdusay
Mustafa Can Kop
Mustafa Güngör
Mustafa Şahin
Nazan Navriz
Nergis Adal
Nergiz Ünalmış
Nisa İnceli
Nisa Nur Doğansoy
Nisa Nur Pehlivan
Nisanur Çoban
Nudem Adal
Nuriye Nur Çetingül
Ömer Aydoğan
Ömer Kayar
Ömer Samet Canbolat
Özge Özgülen
Özge Yılmaz
Özgenur Bayat
Rabia Kuşhan
Rojbin Kızılkan
Saliha Esen
Saniye Nur Ülker
Sece Cerceri
Seher Karatarla
Selen Göraler
Sema Nurgül Bodur
Sercan İnan
Serenay Topcu
Serra Sinem Yilmazer
Songül Bora
Sude Kayıran
Sudenaz Özbay
Sudenaz Uslu
Sümeyra Su Zengin
Sümeyye Acıerik
Şevval Liya Beytekin
Şevval Özkaymak
Şeyda Recep
Şuheda Büşra Okur
Şüheda Büşra
Tuana Öykü Can
Umut Kaan Korkmaz
Umut Tiren
Utku Kocakaya
Ülkü Ceren Büyükinan
Yağmur Su Meral
Yahya Mert Buroğlu
Yavuzselim Avan
Yunus Emre Salih
Yusuf Akbulut
Yusuf Kayar
Yusuf Sönmez
Zehra Melek Uzun
Zeynep Ada Ordulu
Zeynep Biçer
Zeynep Eflal İmamoğlu
Zeynep Naz Demiray
Zeynep Özcan
Zeynep Sude Demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.