7 Haziran 5. Sınıf Deneme Çekiliş Listesi

7 Haziran 2022 5. Sınıf Ödüllü Deneme Sınavından 80 ve üstü Puan Alarak Hediye Çekilişine Katılma Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi

Abdullah Acat
Ahmet Aras Gündoğdu
Ahmet Çak
Ahmet Çali
Ahmet Dil
Ahmet Faruk Koç
Ahmet Hasan Alp
Ahsen Durmaz
Ali Haydar Taşdemir
Ali İhsan Sağ
Alper Toprak
Alperen Önal
Arda Poyraz Günde
Asiye Ravza Güngör
Aslışah Ve Neslişah Keleş
Asya Topçu
Atakan Kaya
Ayşe Hatun Bilgin
Ayşe Köroğlu
Ayşe Sare Usluerol
Ayşe Semanur Tanriöver
Azra Kutlu
Bahadır Kanbur
Belinay Zehra
Berat Eşlik
Beren Ada Şahin
Berra Kızılay
Berra Usta
Berrin Karadayı
Beyza Biçak
Bilal Tunahan Aydın
Buse Kaya
Büşra Koşar
Cansu Eroğlu
Cemre Güneş Körpe
Ceren Ada Mercan
Ceylin Naz Kasap
Çağan Mert Çelebi
Damla Uyanık
Doruk Evcen
Doruksen Cebeci
Ebrarşehri Bostan
Ecrin Nefes Ayvaz
Ecrin Palaz
Eda Bostanci
Ela İpek
Ela Nur Akkaya
Ela Yeşil
Elif İklim Ova
Elif Nur Yanık
Elif Şahin
Emir Kadir Aksan
Emir Şimşek
Emsal Çarman
Eren Erdem Okuducu
Eren Göksu
Eren Tonyalı
Erol Talha Kula
Ertan Akın
Esila Pamukcu
Esila Taşyalak
Eslem Aydoğdu
Esma Nur Avcı
Esma Ugurlu
Esra Demir
Esrin Ela Kural
Eymen Ayar
Fadime Kesim
Fatih Atalay
Fatih Ay
Fatma Zehra Hoşuyar
Feyza Akyurekli
Firdevs Zülal Varol
Furkan Yağız
Furkan Yüksel
Gamze Polat
Gamze Toper
Göktuğ Akgün
Gözde Nur Alp
Gülseren Kaya
Hafize Meryem İnan
Hale Murat
Halime Akgün
Hamza Kural
Harun Kerim Çakir
Hasan Ulaş Kadak
Hatice Sena Çakir
Havva Belinay Erol
Hazal Deniz Demirer
Hilal İpek
Hüseyin Tokmak
İbrahim Ali Gürbüz
İkra Yağmur Pınarbaşı
İlke Mazıbaşı
İrem Saygı
İshak Şahin
İşil Azkin
Kayra Efe Yaltılıgil
Kerem Bedirhan Arık
Kevser Ecrin Aslım
Kevser İbiş
Malık Harun Mavigöz
Mehmet Ablay
Mehmet Cem Öztürk
Mehmet Yusuf Aslan
Melis Gülmez
Meltem Andır
Merve Akgül
Meryem Çiçek
Metehan Çifci
Mevlüt Göl
Mihriye Gülmez
Minanur Bay
Miraç Karakaş
Miray Yalçın
Muhammed Ali Gün
Muhammed Demir
Muhammed Efe Tezcan
Muhammed Yusuf İnce
Muhammed Zahid Dağ
Mukadder Eslem Yüksel
Mustafa Dokuzlar
Mustafa Emir Kurak
Mustafa Furkan Çavdar
Naile Hayrunnisa Erdoğan
Nazife Nur Koca
Nazlı Can Özsoy
Nisa Ceren Sari
Nisa Ege
Nurgül Alvuran
Ömer Akgün
Ömer Aras
Ömer Faruk Furuncuoğlu
Ömer Faruk Karacaoğlu
Öykü Köygülü
Özen Topaloğlu
Özge Öztürk
Özgür Köse
Salih Kuşcu
Sare Çakır
Sercan Alkız
Sercan Alkiz
Sercan Günal
Serpil Zeynep Sürücü
Sinan Efe Telakoğlu
Sude Gülteke
Sude Nur Altın
Sudenaz Çöp
Sudenur Özkan
Suna Toptaş
Süleyman Güder
Süleyman Kaplan
Sümeyye Gül Özkarhan
Sümeyye Rana Bıçkı
Şennur Mersin
Tuanna Berrin Akengiz
Tuğrul Kaya
Tunahan Kahraman
Umut Burak Yakti
Uygar Akif Topal
Volkan Recep Telci
Yağmur Kiliçkaya
Yaprak Uzun
Yıldız Bucaklıoğlu
Yiğit Alp Üstün
Yiğit Çiftçi
Yunus Emre Maden
Yusuf Ali Yıldız
Yusuf Fidan
Yusuf İşgör
Zehra Ceylin Bekdemir
Zehrasu Eren
Zeliha Seçer
Zeynep Demirci
Zeynep Karataş
Zeynep Tanriverdi

“7 Haziran 5. Sınıf Deneme Çekiliş Listesi” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.