3 Haziran Çekiliş Listesi

3 Haziran 2-3-4. Sınıf Türkiye Geneli Fen Bilimleri Deneme Sınavlarından 80 ve üstü puan alarak çekilişe katılmaya hak kazanan öğrenci listesi…

Abdullah Dikmen
Ada Derin Uysal
Ahmet Arslan
Ahmet Berat Dinler Ahmet
Ahmet Eren Güngör
Akif Atilgan
Akif Esenkar
Ali Aslan Turgut
Ali Hamza Uçar
Ali Osman Tanrıkulu
Ali Umut Ören
Alissa Nur Yılmaz
Aras Dal
Arda Özvatan
Asya Korumaz
Ayça Sert
Ayhan Kağan Uncu
Aylin Küçükdal
Ayşe Duru Yıldız
Ayşe Kübra Açılmış
Ayşenu Gökçe
Ayşenur Günebakan
Azra Atılgan
Azra Durmaz
Bade Atar
Begüm Su Gücük
Belinay Çetinkaya
Belinay Karakaş
Berat Can
Beren Zorlu
Berfin Yıldırım
Betü Sevgi Gözübüyük
Betül Sevgi Gözübüyük
Beyza Harmanda
Beyza Ocakoğlu
Burak Cömert
Burak Tozlu
Buse Kanat
Büşra Dalbuak
Cemre Kırma
Çağlar Cem Aykaç
Çınar Ege Temel
Çınar Yıldız
Derin Alpan
Dilruba Demir
Doğa Irmak Canlı
Doruk Abi
Ecrin Dalbudak
Ecrin Dışdıbak
Ecrin Erdoğan
Ecrin Teğin
Ege Bilir
Ela Duru Bostan
Ela Zeliha Bal
Elif Aydın
Elif Beyza Poyraz
Elif Buğlem Yılmaz
Elifnaz Şener
Emir Ali Bozpınar
Emir Berke Danacı
Emir Doğruer
Emir Yasin Aktepe
Emirhan Yıldız
Erdem İbiş
Esma Yıldız
Esmanur Özcü
Eymen Akça
Eymen Ece
Ezgi Pelin Solmaz
Fatih Kabak
Fatma Hacı
Fatma Katı
Feyza Tanrıverdi
Furkan Emir Sevinç
Gizem Kullu
Gülaynaz Arıcı
Hakan Cilasun
Halil Öztürk
Halime Erva Kocaman
Halime Gül Avcı
Hasan Emre Sungur
Hatice Rabia Kaplan
Hayrunnisa Mimsin
Hüdelfa Kökyer
Ikra Zarife Közig
İbrahim Meşe
İbrâhim Özçoban
İclal Okcu
İdil Nora Yıldız
İkra Zarife Közig
İlker İnan
İmmahan Atılgan
Kerem Bayramoğlu
Kucu Ali Kaan
Mehmet Egemen Karadaş
Mehmet Safa Danacı
Mehmet Süzer
Melis Ece Yalın
Mert Atılgan
Mert Özdemir
Miraç Yıldız
Miray Oğuz
Miray Özdemir
Moawea Oudeme
Muhammed Kaan Ahtık
Muhammed Sefa Altunel
Muhammed Ubeyd Titiz
Muhammet Ali Aksoy
Muhammet Ali Uğuz
Muhammet Emin Gökçe
Muhsin Ayaz Çalış
Muhsin Çerko
Murat Can
Musab Şerif Efetürk
Musab Umeyir Demirel
Mustafa Aydın
Mustafa Can Demir
Mustafa Enes Bahtiyar
Mustafa Eymen Atsay
Mustafa Talha Yıldırım
Muzaffer Gellerli
N. Feyza Tanrıverdi
Naimegül Güvenç
Nehir Tortuk
Neziha Feyza Tanrıverdi
Nilsu Müşerref Kavas
Nilüfer Berra Ülker
Nisa Altıparmak
Oğuz Burak Ateş
Ömer Beyazıt Mimsin
Ömer Faruk Karakoç
Ömer Güler
Pelin Özdemir
Rabia Şahin
Rana Ulusoy
Rümeysa Atılgan
Serra Eliz Derviş
Setenay İdil Uğurlu
Sıla Yeşilyurt
Taha Demircioğlu
Toprak Erdoğan
Toygun Uluçam
Tuana Ecrin Akpulat
Umut Kaan Çevik
Vedat Sevinç
Veysel Karani Pekakca
Yağız Emir Karabacak
Yağmur Koyun
Yahya Eren
Yahya Selim Özmen
Yaman Ege Öztürk
Yasin Ardıç
Yazel Kavak
Yiğit Teksin
Yunus Emre Şen
Yusuf Ali Yanıkdağ
Yusuf Eymen Avşar
Yusuf Eymen Kurt
Zehra Betül Gümüş
Zehra Rüveyda Ateş
Zehra Su
Zeyneb Erva İğde
Zeyneb Sude Güneş
Zeynep Çelebi
Zeynep Doğan
Zeynep Ece Guven
Zeynep Ece Güven
Zeynep Onay
Zeynep Yeter

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.